Jaką Wy macie pierwszą myśl słysząc hasło DZIEŃ KOBIET? Ja.. w Kobietach SIŁA!

Nieustannie kobiety nie przestaną mnie zadziwiać swoją SIŁĄ, WYTRWAŁOŚCIĄ i ODDANIEM.

Przy życiu codziennym często o tym zapominamy, a to My Kobiety potrafimy robić sto rzeczy naraz, to My Kobiety potrafimy przyjąć kilka ról naraz.. zapominamy o naszej sile!

DZIEŃ KOBIET to dzień, który powinien nam przypomnieć jak dużo robimy i jak dużo chcemy jeszcze zrobić. Przypomnieć o naszej wartości, o tym że każdego dnia chcemy więcej, chcemy iść dalej, chcemy zrealizować swoje cele, chcemy spełniać swoje marzenia. Chcemy czuć się spełnione jako Żona, Matka, jako kobieta, która realizuje się również w życiu zawodowym.

Spójrz na ten dzień inaczej, spójrz na siebie – nie patrz na innych. Pomysł o sobie w dobry sposób, doceń siebie, znajdź dla siebie chwilę, zrób coś, aby sprawić sobie przyjemność.

Najdroższe Kobiety.. życzę Wam pięknego dnia, z dobrym słowem dla siebie <3

omentarze

  1. My mamy w sobie ogromną siłę, a faceci mogą nam jej tylko pozazdrościć. 🙂 Na swoim blogu też pisałam o sile kobiecości, to idealny moment na wyrażenie siebie. 🙂

  2. To prawda! W nas kobietach drzemie ogromna siła, nawet czasami nie zdajemy sobie sprawy jak wielka! 🙂 Potrafimy walczyć o siebie, swoje marzenia, realizować plany i pokonywać wszelkie niedogodności! 🙂

Napisz komentarz