Wieczór Panieński oraz Wieczór Kawalerski to jedna z niezapomnianych nocy, przynajmniej dla przyszłej Panny Młodej oraz Pana Młodego, ale również dla świadka i świadkowej, bo organizacja takiej imprezy jest wielkim wyzwaniem. 🙂

Warto zacząć szybciej rozglądać się za terminami i cenami pewnych atrakcji, bo wbrew pozoru terminy szybko się rozchodzą. W pierwszej kolejności warto pomyśleć o fajnych akcentach, które urozmaicą te wydarzenie. 😉 Wystarczy nawet drobiazg! Dla Panny Młodej np. różowa szarfa z napisem “Przyszła Panna Młoda”, czy welon, a dla Pana Młodego np. czerwony krawat “game over”, czy muszka. 😉 Jakbyście chcieli zorganizować taki drobiazg dla wszystkich osób, to można zrobić np. kotyliony, broszki/przypinki albo rzucić hasło, że ubieracie się w danym kolorze – koszule, czy sukienki. Wszelkie wesołe akcenty na takie imprezy dają dużo radości i uśmiechu, dlatego polecam, bo na pewno urozmaicą Waszą zabawę. 🙂 A gdzie kupić takie cuda? Najlepiej na allegro.

Za nim wybierzecie się na miasto, bądź na inne atrakcje popularne są w pierwszej kolejności posiadówy domowe. 🙂 Fajnie również w mieszkaniu zorganizować akcenty danego wieczoru, balony, zabawne słomki, serpentyny, śmieszny tort, napis powitalny “Wieczór Panieński Asi”, czy “Wieczór kawalerski Mariusza”. Fajnym urozmaiceniem są również konkursy! Dla odmiany można sprawdzić znajomość uczestniczek/ów na temat Panny Młodej/Pana Młodego, losując jedno pytanie – błędna odpowiedź = kieliszek wódki. 😉 Zdarzają się też przypadki, że nie wszystkie osoby uczestniczące na zabawie się znają, dlatego na posiadówkach jest najlepsza okazja, żeby się poznać, wypić, pogadać itp. 🙂

Najczęściej organizowane są domówki, imprezy w pubie, w klubie, czy wyjazdy na domki, a jakieś dodatkowe atrakcje?

Co można zorganizować dla przyszłej Panny Młodej? 🙂

  • Bardzo popularna jest limuzyna i zawsze w modzie.
  • Ostatnio jest też szał na BiboBus, który bardzo polecam – fajna opcja dla tych co nie chcą bawić się w klubie, zabawa tylko w swoim babskim gronie.
  • Jedna z fajniejszych rzeczy, ale trochę kosztowna to sesja zdjęciowa w plenerze ze wszystkimi dziewczynami.

Co można zorganizować dla przyszłego Pana Młodego? 🙂

  • Przede wszystkim faceci lubią takie zabawy jak gokarty, paintball, kręgle, bilard.
  • Wszelkie imprezy na działce też są mile widziane.
  • Ognisko do samego rana.

Kochani.. Niech to będzie niezapomniana noc! 😉 Miłej zabawy!

omentarze

  1. ja na swoim wieczorze panienskim mialam sesje. portrety i urocze zdjecia z przyjaciolkami na pamiatke. to dla mnie wiecej warte niz jakakolwiek impreza, chociaz oczywiscie zakonczenie opilysmy w moim mieszkaniu. a w tamtym tygodniu bylam na wiec zorze panienskim mojej kumpeli ze studiow, gdzie zaserwowali nam vapshoty, czyli sposob wdychania oparów alkoholu pod ciśnieniem ?? nie wiem, dokladnie, ale “smakowalo” nam, dawalo konkretnego kopa, a nastepnego dnia nie bylo w ogole kaca! polecam!

  2. Pingback: Jakie obowiązki ma druhna? | Gonić Marzenia

Napisz komentarz