Wakacje, wakacje i po wakacjach.. To właśnie ten czas jest najbardziej popularnym okresem do zaczęcia działania nad sobą – zdrowy styl życia, diety, siłownia, bieganie itp. Dla niektórych to czas na zaczęcie wszystkiego od nowa i odkrycie swojego JA. 🙂

Często chcemy się zmobilizować, ale brakuje nam motywacji, dlatego przedstawiam Wam 5 sylwetek największych Motywatorek, które zmobilizują Cię do działania nad sobą, nad swoim zdrowiem, nad nowym, zdrowym stylem życia!

No to do dzieła! 🙂

Ewa Chodakowska 

Ewa Chodakowska

Najbardziej popularna trenerka fitness! To właśnie jej zaufało najwięcej Polek. 🙂 Zaraża swoją radością, szczerością i chęcią pomagania drugiej osobie. Na fanpage’u znajdziecie Kobiety, które przeszły niesamowite metamorfozy, ćwicząc i stosując się do zaleceń Ewki.

Ewka motywuję w swoim studio, na eventach, które organizuje, jak i na portalach społecznościowych! Dodatkowo motywacje przelała na płyty, książki, które schodzą jak świeże bułeczki.

Znajdź Ewkę na facebooku, instagramie, czy snapchacie – przekonaj się sama! 🙂

Źródło: https://www.facebook.com/chodakowskaewa/?fref=ts

 

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

 

Dla jednych Żona najsławniejszego piłkarza, dla drugich Motywatorka do zdrowego stylu życia. Stworzyła swoją własną markę oraz produkty – najbardziej popularne to zdecydowanie Batony Mocy! 🙂 Anka prowadzi bloga, na którym znajdziecie szereg motywacji, przepisów bezglutenowych, propozycji ćwiczeń, ciekawostek zdrowotnych itp. Dodatkowo wydała płyty ze swoim własnym programem oraz książkę ze zdrowymi przepisami.

Źródło: https://www.facebook.com/healthyplanbyann/?fref=ts

 

 

 

 

 

 

 

Sylwia Szostak

Sylwia Szostak

 

Sylwię możecie znać z programu “Agent Gwiazdy”, ale również z promowania zdrowego stylu życia. Wraz ze swoim Mężem – Akop Szostak, próbują zarazić wszystkich jak najlepszym wyborem drogi dla siebie.

Programy motywacyjne, ćwiczenia Sylwii możesz znaleźć m.in. na youtube, facebooku, czy instagramie.

Źródło: https://www.facebook.com/SylwiaSzostaktrainer/?fref=ts

 

 

 

 

Katarzyna Dziurska

Katarzyna Dziurska

Cheerleaderka, Mistrzyni Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzyni Europy Bikini Fitness, Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski w Fitness Soft, a przede wszystkim wielka fajterka!

Wystarczy na nią spojrzeć i od razy chcesz iść na siłownie. 🙂 Chodząca motywacja! 🙂

Kaśkę możesz znaleźć na portalach społecznościowych, m.in. instagram, facebook.

Źródło: https://www.facebook.com/KatarzynaDziurskaTrener/
.
.
.
.

.

.

Adrianna Palka

Adrianna Palka

 

Ada to kolejna Motywatorka, ale również m.in. ambasadorka akcji Pomoc Mierzona Kilometrami.

Chętna uczestniczka prze różnych eventów sportowych, które zachęcają do aktywnego spędzenia czasu.

Uwielbia zarażać pozytywną energią i zdrowym stylem życia. Niema dla niej rzeczy niemożliwych, czym trudniej, tym większa motywacja do osiągnięciu celu.

Źródło: https://www.facebook.com/TrenerPersonalnyAdriannaPalka/?fref=ts

 

 

 

 

 

 

 

 

Napisz komentarz